Kamienie ozdobne

Pragnąc spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów, oferujemy piękne kamienie ozdobne podkreślające walory estetyczne i rangę każdego ogrodu. Doskonale komponują się z drzewami, krzewami lub kolorowymi kwiatami. Naturalny kamień jest łatwy w utrzymaniu, może pełnić funkcję dekoracyjną lub użytkową. Oferowane przez nas kamienie ozdobne to między innymi zaokrąglone otoczaki, po których bez problemów można spacerować. Są bardziej delikatne w dotyku niż popularny grys. Kamienie ozdobne dostępne w naszej ofercie występują w różnych barwach i rozmiarach, więc każdy z Państwa z pewnością znajdzie wariant spełniający wszystkie oczekiwania, doskonale wpasowujący się w charakter otoczenia.

Kamienie polne

Równie atrakcyjne, choć niestety nieraz pomijane, są kamienie polne. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu powszechne były drogi i ścieżki ułożone z kamieni polnych. Dziś odeszły nieco w zapomnienie na rzecz innych materiałów. Niemniej, w ogrodnictwie nadal można znaleźć piękne kompozycje stworzone z użyciem kamieni polnych, które również dostępne są w naszej ofercie. Proponujemy kamienie o wielkości powyżej 200mm, doskonale sprawdzające się przy tworzeniu skalników, otoczenia fontanny czy wytoczeniu ścieżki. Kamienie te wykorzystywane są również do budowy murków, studni i grillów.

Kamień łamany

Choć kamień łamany bywa wykorzystywany do utwardzania dróg, nie sposób pominąć jego walory estetyczne. Zaostrzone krawędzie kamienia mogą nadać charakteru i przełamać ogólny wygląd ogrodu. Podobnie jak inne warianty, również i ten występuje w różnych kolorach. Kamień łamany świetnie sprawdza się do podsypki, wypełnienia donic lub skalników, można z jego użyciem stworzyć rabaty. Z racji swego kształtu raczej niewskazane jest wykorzystywanie go do budowy ścieżek.

Sprzedaż kamieni

Naszą ofertę sprzedaży kamieni ogrodowych i żwiru płukanego kierujemy nie tylko do osób z woj. Pomorskiego, ale również innych regionów kraju. Dysponujemy własnym transportem, więc zamówione kamienie możemy dostarczyć we wskazane miejsce. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

żwir 16-31,5